+421948021743
info@rekonstrukciedombyt.sk

Hodinový manžel Košice a okolie

Služba hodinový manžel zahŕňa asi akékoľvek práce, ktoré vás napadnú a ktoré sú potrebné urobiť vo vašom dome, byte, záhrade. Že vám ich nemá kto realizovať, prípadne s nimi pomôcť?

Myslím, že sme vhodní na všetky druhy prác. Sme partia mladých ľudí, z ktorých každý je vyúčený v inom odbore. Pomôžeme vám, kedykoľvek to budete potrebovať.

Služby Hodinového manžela

Montáž kuchynskej linky

Montujeme kuchynské linky.

Renovácia terasy a nábytku

Novo ponúkame renovácie terasy a nábytku z exotických drevín

Montáže nábytku, dverí

Montáž a kompletizácia nábytku, montáž doplnkov do kuchýň, kúpeľní a toaliet, zavesenie obrazov, poličiek, konzol, žalúzií, zrkadiel a vešiakov montáž, výmena zámku dverí, vložky, kľučky a kovania vŕtanie otvorov do steny, panelov a dlaždičiek zapojenie a spustenie nových elektrospotrebičov: umývačky, práčky, sušičky, varnej dosky atď.

Inštalačné práce

Montáž, výmena a opravy vodovodných batérií montáže kuchynských drezov, umývadiel, WC, sprchových kútov čistenie a montáž odpadov, inštalácia nového potrubia opravy WC splachovanie, pretesnenie opravy silikónov sprchových vaničiek, vaní

Kladenie podlahových krytín

Plávajúce podlahy, linolea, koberce montáže prahov a prechodových líšt

Murárske práce

Drobné stavebné opravy oprava štukov, sadrovanie, zamurovanie oprava dlažieb, obkladov a odpadnutých dlaždičiek a škár oprava prasklín a dier v stenách

Elektro

Výmeny nefunkčných vypínačov a spálených zásuviek Výmena nefunkčných žiaroviek a žiariviek Výmena ističov, svetiel, káblov

Práca na záhrade

Kosenie trávy vrátane obsekání stromov a kríkovStrihanie živého plotu Výrub stromov vrátane vykopania pňa Natieranie plotov, čistenie bazénov atď.

Upratovanie

Upratovanie po rekonštrukcii alebo po dokončení rôznych fáz stavby upratovanie bytov po vysťahovaní nájomníkov alebo pred nasťahovaním.

Rekonštrukcia a stavby

Zaistíme alebo poradíme so stavbou rodinného domu, alebo s rekonštrukciou bytu.

Máme niekoľko ročné skúsenosti v stavebníctve a s rekonštrukciami a preto sa na nás môžete obrátiť. Poradíme a pomôžeme Vám pri výbere materiálu. Zoženieme a dodáme stavebný materiál.