+421948021743
info@rekonstrukciedombyt.sk

Montáž kuchynskej linky Košice a okolie

Montáž kuchynskej linky, skriniek, spotrebičov

Ďalšou nami poskytovanou službou je montáž kuchynských liniek. Ponúkame montáže na profesionálnej úrovni, s montážou kuchynských liniek máme bohatú prax a dlhoročné skúsenosti. Zaručujeme vám teda rýchlu a bezchybnú montáž, s ktorou budete spokojní.

Čo montáž kuchyne zahŕňa

Montáž kuchynskej linky je konečný krok, ktorý nasleduje po návrhu kuchyne. Kuchynskú linku v rozobratom stave tvorí množstvo častí, z ktorých vám vyskladáme horné skrinky, spodné skrinky a spojíme dokopy podľa návrhu. Osadíme drez, pripojíme na vodu a odpad, namontujeme vodovodnú batériu a samozrejme pracovnú dosku. Dôležité je nezabudnúť aj na prípadné krycie doplňujúce dosky, ostrovčeky a bary. Ďalej sem spadajú výrezy do zásten, montáž digestoru a ďalšie drobné úpravy.

Montáž kuchyne prispôsobíme vašim požiadavkám

Aj napriek dobre navrhnutej kuchyni sa môže stať, že bude nutné urobiť drobné zmeny a úpravy. S našou pomocou však budete mať výsledok doladený do všetkých detailov. Sme pripravení (a vybavení) všetko upraviť na mieru. Riešime aj atypické tvary alebo spracovanie. Samozrejmosťou sú výrezy rôznych otvorov do pracovnej dosky, napríklad pre varnú dosku alebo kuchynský drez.

Cenové podmienky a doba montáže

Určite vás bude zaujímať aj cena a to, ako dlho bude montáž prebiehať. Cena sa bude odvíjať od rôznych faktorov. Jedná sa hlavne o veľkosť kuchynskej linky, jej tvar a spracovanie. Ďalej tu hrá úlohu počet použitých skriniek a spotrebičov. Ak sa nevyskytujú žiadne špeciálne požiadavky a netypické záležitosti, ktoré si vyžadujú viac času, je väčšinou montáž kuchyne záležitosť jedného až dvoch dní.