+421948021743
info@rekonstrukciedombyt.sk

Pokládka obkladov a dlažby Košice a okolie

Pokládka obkladov a dlažby

V dnešnej dobe si môže každý vybrať z nespočetného množstva typov obkladov a dlažieb. Pokládka obkladov a dlažieb je pre nás dennou rutinou. Vykonávame pokládku a montáž všetkých druhov obkladov a dlažieb. Vždy sa snažíme dodržiavať správnu techniku ​​pokládky so zreteľom na miestne pomery a vďaka našim skúsenostiam predchádzame prípadným problémom, ktoré sa niekedy pri týchto prácach môžu neskôr prejaviť.

V prípade, že si nebudete istí, radi vám s výberom vhodnej dlažby pomôžeme. Samozrejmosťou je potom u nás aj dovoz stavebného materiálu až k Vám domov, zabezpečíme aj odvoz sutiny či iného stavebného odpadu.

Ak uvažujete o pokládke a montáži obkladov a dlažieb, môžete nás kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo emailu. Pri výbere Vám radi osobne poradíme, navrhneme a naceníme. Zaoberáme sa tiež pokládkou podláh z PVC, lamina a masívneho dreva.

Pokládka a montáže obkladov a dlažby v Košiciach okolí.

Správna pokládka podlahy je základom každého bytu či domu. Sortiment pre pokládku podlahových krytín je dnes veľmi široký, od lamelových podláh z plastu a dreva (tzv. Plávajúca podlaha), cez povlakové (pvc, vinyl) dlažby, vlysy a parkety.

Zhotovíme a odborne položíme drevené i laminátové podlahy. Opravíme staré do