+421948021743
info@rekonstrukciedombyt.sk

Pokladanie podláh Košice a okolie

Pokládka plávajúcej podlahy

Plávajúca podlaha patrí v rebríčku obľúbenosti na prvé miesto a to predovšetkým zásluhou výhodnej ceny, ktorá samozrejme kvalitou stúpa. Kvalita podlahy závisí od technológie výroby, odolnosti, úprave a dizajnu. Plávajúce podlahy sú odolné, trvanlivé a nenáročné na údržbu. V porovnaní s drevenou podlahou je síce pocitovo chladnejšia ale spĺňa požiadavky ako spoľahlivosť, estetika a odolnosť.

Plávajúce podlahy sa hodia prevažne do všetkých obytných priestorov domu či bytu.

Plávajúce podlahy sú vďaka použitému materiálu značne nenáročné na upratovanie a údržbu.

Pokládka plávajúcej podlahy vyzerá na prvý pohľad jednoducho, ale je potrebné si uvedomiť niekoľko dôležitých vecí. Pred samotnou realizáciou je nevyhnutné, aby bol podklad dokonale vyrovnaný (nivelačná vrstva). Vyrovnanie nerovných podkladov je pomerne technicky náročná práca a bez skúseností nie je ľahké dosiahnuť žiadaný výsledok.

Od podlahy tiež určite očakávate dlhú trvanlivosť, ktorú môžete zaručiť len správnym postupom pri samotnej pokládke. Treba tiež pamätať na to, aby podklad nebol vlhký alebo znečistený. Ak podceníte prípravné práce pred samotnou pokládkou, hrozí Vám znehodnotenie vašej plávajúcej podlahy a tá sa potom môže zvlniť, alebo rozklížit a celkom určite vám nevydrží desiatky rokov.

Preto nešetrite na nesprávnom mieste a využite naše služby! Plávajúce podlahy sme už pokládali v niekoľkých desiatkách bytoch.